Duchoňovci


12. august 2021 |  20.00 h |  NA NÁDVORÍ SOS, Dolná 35, Banská Bystrica


Stredoslovenské osvetové stredisko vás pozýva na koncert hudobného zoskupenia Duchoňovci.

Projekt Duchoňovci bol založený v zime v roku 2017 a spojil partiu rôznorodých muzikantov z Banskej Bystrice, ktorí majú pozitívny vzťah k tvorbe Karola Duchoňa.
Jadro kapely sa dalo dokopy aj vďaka myšlienke priateľa a majiteľa jazz art klubu Mefisto - Jana Koncza, ktorý usporiadal večer na počesť Karola Duchoňa a teda prvý koncert Duchoňovcov.

Kapela mapuje Karolovu kariéru, hrá a spieva najväčšie hity, ktoré pre neho zložili známi slovenskí skladatelia. V tomto zaujímavom zoskupení sa stretli muzikanti z kapiel rôzneho stýlu a práve toto spojenie dáva celému projektu jeho originálny výraz.

http://www.duchonovci.sk


Vstupné: 10 €

Predpredaj vstupeniek: od 12. 7. 2021 v IC BB / v deň predstavenia od 14.00 h v SOS BB.
V prípade nepriaznivého počasia v sále V PODKROVÍ.


Fotogaléria:


Propagácia:UPOZORNENIE!

Organizátor hromadného podujatia kultúrneho charakteru je povinný uchovávať telefonický alebo emailový kontakt návštevníkov po dobu dvoch týždňov od ukončenia podujatia a to na účely epidemiologického vyšetrovania podľa vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva Slovenskej republiky č. 208 zo dňa 14.5.2021. Pre urýchlenie vstupu na predstavenie si pripravte vypísané tlačivo, ktoré nájdete tu a prosíme Vás, aby ste ho odovzdali pri vstupe na predstavenie so vstupenkou poverenému pracovníkovi SOS pri vstupe na podujatie.